16. 01. 11 історія (8-11 кл.) Полтавська гімназія № 9 - страница 2

^ Начальник відділу вищих навчальних закладів, наукової діяльності, інноваційних технологій, кадрової роботи, юридичного забезпечення та державної служби Л. В. Іваненко


Додаток 1

до наказу Головного управління

освіти і науки

облдержадміністрації

22.12.2010 № 1033

СКЛАД

журі обласних олімпіад з базових дисциплін

2010–2011 навчальний рік


з української мови та літератури

  1. Степаненко М. І., доктор філологічних наук, професор, ректор учитель української мови і літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка – голова журі.

  2. Артюх Н. О., учитель української мови і літератури Полтавської гімназії №33.

  3. Балагура Т. І., учитель української мови і літератури Полтавського багатопрофільного ліцею № 1.

  4. Бажуліна А. П., учитель української мови і літератури Новаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Лубенського району.

  5. Блощинська В. О., учитель української мови і літератури Полтавської гімназії № 6.

  6. Вербич З. А., учитель української мови і літератури Шилівської

загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Зіньківського району.

  1. Віскрівець Л. В., учитель української мови і літератури Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

  2. Гонтар Л. М., учитель української мови і літератури Полтавської гімназії № 21.

  3. Дущенко О. Б., учитель української мови і літератури Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7.

  4. Коваль Н. А., заступник директора Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 13.

  5. Коваленко О. П., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

  6. Кисла І. І., учитель української мови і літератури Полтавського навчально-виховного об’єднання № 14.

  7. Мищенко Т. А., учитель української мови і літератури Кременчуцького ліцею № 11.

  8. Маринич С. К., учитель української мови і літератури Лубенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів.

  9. Мазепа Л. Г., учитель української мови і літератури Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 19.

  10. Мелешко В. А., кандидат філологічних наук, завідувачка кафедри української літератури учитель Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  11. Настаченко Т. М., учитель української мови і літератури Полтавської гімназії № 31.

  12. П’ятницька О. О., учитель української мови і літератури Лучанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Лохвицького району.

  13. Педь С. В., учитель української мови і літератури Пирятинського ліцею.

  14. Пасішна Н. М., учитель української мови і літератури Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 11.

  15. Сидоренко О. В., учитель української мови і літератури Оржицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ст.

  16. Урбанович А. М., учитель української мови і літератури Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4.

  17. Федчун Н. А., заступник директора Полтавського навчально-виховного об’єднання № 14.

  18. Федоренко Л. Ф., учитель української мови і літератури Комсомольської гімназії.

  19. Чирка В. В., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського

  20. Яненко С. М., учитель української мови і літератури Кременчуцької гімназії № 5.

Експерт-консультант: Лисенко А. В., кандидат педагогічних наук, викладач Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.


з англійської мови

1. Руденко Н. С., старший викладач Полтавського університету економіки і торгівлі – голова журі.

2. Федоренко Ю. М., старший викладач, кандидат педагогічних наук Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

3. Кірічек Т. В., методист Полтавського міського методичного кабінету.

5. Терехова Ж. О., заступник директора Кременчуцької спеціалізованої школи № 10.

6. Зимовець Ю. М., вчитель Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

7. Клименко Л. М., заступник директора Полтавської спеціалізованої школи № 3.

8. Синельов М. М., методист Кременчуцького районного методичного кабінету.

9. Іолтуховська Г. О., вчитель Полтавської спеціалізованої школи № 3.

10. Герелес Т. С., заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавської гімназії № 17.

11. Чернова М. І., вчитель Степненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Полтавського району.

12. Литвин І. В., вчитель Козельщинського навчально-виховного комплексу.

13. Єрмоленко А. Г., вчитель Полтавської спеціалізованої школи № 3.

14. Аадді Н. М., заступник директора Полтавського міського ліцею № 1.

15. Шкіль В. В., вчитель Зіньківської спеціалізованої школи № 1.

16. Іщенко Л. М., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

17. Михалко Л. О., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

18. Латкіна Ю. А., вчитель Полтавської гімназії № 21.

19. Накісько О. В., вчитель Кобеляцького НВК № 1.

20. Гломозда Л. В, вчитель Комсомольскої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4.

21. Кочергіна С. О., директор Лубенської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 6.

22. Горбань Т. І., методист Кременчуцького міського науково-методичного центру.

23. Хіруненко В. В., вчитель Гадяцької спеціалізованої школи № 3.

24. Сокирко Н. М., вчитель Лубенської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 6.

25. Зайцева А. Ю., вчитель Миргородська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 5.

Експерт-консультант: Алефіренко Л. Б., кандидат філологічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.


з німецької мови

1. Кононенко В. В., кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі

2. Бардакова Ю. В., лектор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В.Остроградського.

3. Мірошниченко Т. М., вчитель Полтавської загальноосвітньої школи 1–ІІІ ступенів № 20

4. Полуніна Ю. І., учитель Полтавської гімназії № 33 .

5. Панченко Л. М., вчитель Лохвицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

6. Безвіконний І. К., вчитель Полтавської гімназії № 21 .

7. Антонець Н. І., вчитель Жовтневого навчально-виховного комплексу Решетилівського району

8. Джуган І. Л., методист методичного кабінету відділу освіти Полтавської райдержадміністрації.

9. Дуб’яга Л. В., методист методичного кабінету відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації.

10. Волошина А. О., вчитель Гадяцької гімназії № 1.

11. Бурлака Л. І., учитель Комсомольської гімназії імені В. О. Нижниченка.

12. Фіалкіна В. О., вчитель загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 24 м. Полтави.

13. Вовченко Л. М., вчитель Полтавської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3

Експерт-консультант: Алексєєнко С. І., кандидат філологічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.


з французької мови

1. Шаповалова Л. В., кандидат педагогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі.

2. Бєляєв М. В., вчитель Мануйлівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Козельщинського району.

3. Криворучко Н. Г., вчитель Ланнівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Карлівського району.

4. Мединська Т. І., вчитель загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 22 м. Полтави.

5. Мошенець О. Г. – вчитель Полтавської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3.

6. Каскевич О. Л. – вчитель Полтавського міського ліцею № 1.

Експерт-консультант: Резніков В. А., лектор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.


з математики

  1. Валкова В. Г., учитель математики навчально-виховного комплексу імені Л. І. Бугаєвської м. Комсомольська.

  2. Гарічева Н. О., методист кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

  3. Гарус І. Б., методист відділу природничо-математичних дисциплін Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

  4. Губачов О. П., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  5. Гулега С. А., учитель загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 м. Лубен.

  6. Ігнатова Ю. І., учитель математики Карлівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3.

  7. Ігнатьєва Н. Ю., учитель Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

  8. Ічанська О. Б., вчитель математики Гребінківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4.

  9. Калініченко С. Г., учитель Лобачівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Решетилівського району.

  10. Компанієць В. П., учитель математики Лубенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7.

  11. Кусайко С. М., учитель математики Розсошенської гімназії Полтавського району.

  12. Кучеренко О. В., учитель Полтавського навчально-виховного комплексу № 14

  13. Лисенко Н. І., учитель Лохвицької гімназії № 1.

  14. Марченко В. О., заступник декана фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  15. Михайлець С. В., учитель Полтавської гімназії № 32.

  16. Москаленко О. А., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  17. Москаленко Ю. Д., декан фізико-математичного факультету, завідувач кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі.

  18. Оганезова А. І., учитель Пирятинського ліцею.

  19. Петренко Ю. В., учитель Новокочубеївського загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Чутівського району.

  20. Подолян З. М., учитель Полтавської гімназії № 30.

  21. Ратушна О. М., директор Кременчуцької загальноосвітньої школи I–III ступенів № 23.

  22. Редчук К. С., старший викладач кафедри математики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  23. Солохіна О. Ю., учитель математики Лохвицької загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2.

  24. Спичка Г. І., учитель Кременчуцького ліцею № 4.

  25. Ховрак С. М., учитель Кременчуцького ліцею № 4.

  26. Шелег Т. В., учитель Войнихівського загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Лубенського району.

  27. Шмиголь О. В., учитель Миргородської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів.

  28. Яворський Е. Б., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Експерт-консультант: Барболіна Т. М., кандидат фізико-математичних наук, учитель Полтавської гімназії № 9.


з фізики

1. Руденко О П., професор, академік, завідуючий кафедрою Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі.

2. Саєнко О. В., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

3. Іванко В. В., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

4. Прокопенко В. В., старший викладач кафедри фізики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

5. Хорольський О. В., асистент кафедри фізики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

6. Кучеренко О. В., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

7. Касяненко М. М., вчитель фізики Полтавської гімназія № 21.

8. Бовсуновська В. І., вчитель фізики, методист районного методичного кабінету Полтавського району.

9. Шушпанова О. Л., вчитель фізики Кременчуцького ліцею № 4.

10. Яловець Є. О., вчитель фізики Розсошенської гімназії Полтавського району.

11. Шило І. М., вчитель фізики Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 1.

12. Шевченко І. І., вчитель фізики Червонозаводської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Лохвицького району.

13. Проненко О. І., вчитель фізики Комсомольської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови.

14. Кіяшко В. П., вчитель фізики Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 імені Н. К. Крупської.

15. Кривчун С. Б., вчитель фізики Полтавської гімназії № 17.

16. Пасічник Н. В., вчитель фізики Хорольської гімназії.

17. Ковнір А. О., вчитель фізики Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

Експерт-консультант: Ходурський В. Є., кандидат технічних наук, доцент кафедри фізики Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кодратюка.

Лаборанти:

1. Момот М. О., методист навчального відділу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

2. Кіптілий І. О., методист редакційно-видавничого відділу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

3. Тимчук О. В., методист відділу засобів навчання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

4. Козлов О. Є, методист редакційно-видавничого відділу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського


з астрономії

1.Руденко О П., професор, академік, завідуючий кафедрою Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі.

2. Федій П. М., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

3. Кучеренко О. В., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

4. Заєць Ю. А., вчитель астрономії Степеневського навчально-виховного комплексу Полтавського району.

5. Базилевич В. В., вчитель фізики та астрономії Полтавського навчально-виховного комплексу № 4.

6. Яловець Є. О., вчитель фізики Розсошенської гімназії Полтавського району.

7. Касяненко М. М., вчитель фізики гімназії № 21 м. Полтави.

8. Ковнір А. О., вчитель фізики загальноосвітньої школи № 2 м. Полтави.

Експерт-консультант: Ходурський В. Є., кандидат технічних наук, доцент кафедри фізики Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кодратюка.


з основ правознавства

1. Колотілова Т. М., начальник Головного управління юстиції у Полтавській області – голова журі.

2. Бездітько Б. М., старший викладач кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

3. Нагорний В. В., асистент кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

4. Михалко Л. О., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

5. Фісун Е. Г., вчитель правознавства Полтавського багатопрофільного ліцею № 1. імені І. П. Котляревського.

6. Хмара А. К., вчитель правознавства Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

7. Ваганова О. Я., вчитель правознавства Кременчуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 26.

8. Нагорна Т. В., кандидат історичних наук, завідуюча кафедрою правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

9. Міщенко І. О., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

10. Бехтер І. Л., учитель правознавства Диканської гімназії № 1.

11. Парфенюк Г. М., вчитель Комсомольської гімназії імені В. О. Нижниченка.

12. Зубарєва С. В., начальник відділу правової роботи, правової освіти та державної реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції у Полтавській області.

13. Лопата І. І., учитель Семенівського навчально-виховного комплексу № 1.

14.Ухань О. А., методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Експерт-консультант: Харченко Т. О., кандидат історичних наук, доцент кафедри правознавства Полтавського університету економіки і торгівлі.


з історії

1. Волошин Ю. В., доктор історичних наук, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі.

2. Білоусько О. А., заслужений вчитель України, керівник науково-редакційного центру по дослідженню історії Полтавщини облдержадміністрації.

3. Лопата І. І., учитель Семенівського навчально-виховного комплексу № 1.

4. Михалко Л. О., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

5. Міщенко І. О., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

6. Дудка Л. Г., вчитель історії Кременчуцького ліцею № 11.

7. Нагорний В. В. асистент кафедри правознавства кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

8. Демиденко Т. П., кандидат історичних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

9. Безрукова Л. І., учитель історії Кременчуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 22.

10. Павлик Л. М. – методист Полтавського районного методичного кабінету.

11. Нагорна Т. В., кандидат історичних наук, завідуюча кафедрою правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

12. Ухань О. А., методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

  1. Назаренко Т. Т., вчитель історії Полтавської спеціалізованої школи № 5.

  2. Харченко Т. О., кандидат історичних наук, доцент кафедри правознавства Полтавського університету економіки і торгівлі.

15. Фісун Е. Г., вчитель Полтавського багатопрофільного ліцею № 1

16. Хмара А. К. вчитель історії Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2.

Експерт-консультант: Єрмак О. П., кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.


з географії

  1. Булава Л. М., канд. геогр. наук, професор, завідувач кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – голова журі.

  2. Кушнір Л. М., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  3. Мащенко О. М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  4. Шевчук С. М., кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  5. Вішнікіна Л. П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  6. Шуканова А. А., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  7. Федій О. А., старший викладач кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

  8. Бойко В. В., учитель географії Сенчанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Лохвицького району

  9. Власюк Є. М., учитель географії, заступник директора навчально-виховного комплексу № 16 м. Полтави.

  10. Сидоренко Т. О., учитель географії Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 22.

  11. Криштафович Л. Г., учитель географії Кременчуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17.

  12. Павленко С. К., учитель географії Кременчуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 12.

  13. Портяний Б. В., учитель географії Комсомольського навчально-виховного комплексу імені Л. І. Бугаєвської.

  14. Соколовська О. П., учитель географії Лубенської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 6.

  15. Васюта Л. І. учитель географії Гадяцької гімназії.

  16. Фесенко С. А., учитель географії Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату.

  17. Харченко Н. А., учитель географії Диканської гімназії імені М. В. Гоголя.

  18. Чередник О. В., учитель географії, заступник директора Полтавської гімназії № 30.

  19. Шкоденко Л. А., методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

^ Експерт консультант: Смирнова В. Г.  кандидат геграфічних наук, доцент кафедри загальноекономічних дисциплін Полтавського університету економіки і торгівлі.


1845951629205159.html
1846087858333895.html
1846276661777705.html
1846439998327810.html
1846530050829032.html